Alior Bank w Rzeszowie – gdzie placówki banku

Dziś chcielibyśmy opowiedzieć kilka słów na temat Alior Banku, a także o tym gdzie można znaleźć placówki Alior Banku w Rzeszowie. Czy wiesz, że w tym banku możesz nie tylko założyć konto, ale też otrzymać wiele dodatkowych korzyści jak choćby darmowe opłaty rachunków.

Jednak zacznijmy od początku – gdzie na chwilę obecną znajdują się placówki Alior Banku w Rzeszowie?

alior bank rzeszówZacznijmy od obrzeży. Pierwszy oddział to Alior Bank ul. Kolejowa 1, 36-040 Boguchwała, który znajduje się na południe od Rzeszowa przy trasie E731. Kolejna placówka Alior Bank w Rzeszowie to Aleja Tadeusza Rejtana 23, 35-310 Rzeszów. Następna to ul. Grunwaldzka 16 w centrum Rzeszowa. I oficjalny oddział Alior Bank Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów.

W tych punktach możesz założyć swoje konto bankowe, ale także wypłacić lub wpłacić pieniądze.

Gwarancja najniższej raty w Alior Bank

Czy słyszałeś już o Gwarancji najniższej raty w Aliorze? Bank deklaruje, że jeśli znajdziemy w jakimś banku niższą ratę kredytową (lepszą ofertę), to możemy przyjść do nich i powiedzieć aby obniżyli dla nas koszty kredytu. Niezależnie od tego czy potrzebujesz dużej kwoty rzędu kilku tysięcy złotych, czy może kilkuset złotych, warto porównać ofertę Aliora i sprawdzić czy spełnia Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto przyjść do placówki Aliora w Rzeszowie?

Ponieważ możesz zadać pracownikowi banku dowolne pytanie związane z ich ofertą. Dowiesz się z pierwszej ręki informacji na temat promocji i nowości, które są właśnie oferowane. Chcesz zacząć oszczędzać? Spróbuj dowiedzieć się od specjalistów jak możesz to zrobić. Chcesz zacząć inwestować? Możesz dowiedzieć się informacji o tym jak to rozpocząć, właśnie z pierwszej ręki od pracowników banku.

alior bankPożyczka w Aliorze przez internet

Dla tych bardziej leniwych mamy informację, że pożyczkę w Aliorze można także zaciągnąć przez internet. Nie musimy wychodzić z domu i niezależnie od tego czy mieszkamy w Rzeszowie, Krakowie czy Warszawie. Wystarczy wypełnić wniosek o pożyczkę i oczekiwać na kontakt od przedstawiciela banku. Jeśli pożyczka zostanie nam przyznana, otrzymamy pieniądze na konto bankowe. Wygodna i szybka forma, którą warto przetestować.

2 komentarze


  1. W ramach kampanii promocyjnej „Kredytu na Klik”, z której mogą korzystać dotychczasowi klienci banku, można otrzymać nie lada nagrody. Gwarantowaną nagrodą jest bon na zakupy w internetowym sklepie merlin.pl, istnieje też możliwość wygrania iPada.

    Odpowiedz

  2. Nie od dziś wiadomo, że banki chętnie udzielają kredytów gotówkowych emerytom. Stabilne dochody z nawet niewielkiego świadczenia, wypłacanego przez ZUS, dają gwarancję, że pożyczka zostanie spłacona. Co jakiś czas pojawiają się więc specjalne oferty, skierowane do seniorów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *