Alior Bank w Rzeszowie – gdzie placówki banku

Dziś chcielibyśmy opowiedzieć kilka słów na temat Alior Banku, a także o tym gdzie można znaleźć placówki Alior Banku w Rzeszowie. Czy wiesz, że w tym banku możesz nie tylko założyć konto, ale też otrzymać wiele dodatkowych korzyści jak choćby darmowe opłaty rachunków.

Jednak zacznijmy od początku – gdzie na chwilę obecną znajdują się placówki Alior Banku w Rzeszowie?

alior bank rzeszówZacznijmy od obrzeży. Pierwszy oddział to Alior Bank ul. Kolejowa 1, 36-040 Boguchwała, który znajduje się na południe od Rzeszowa przy trasie E731. Kolejna placówka Alior Bank w Rzeszowie to Aleja Tadeusza Rejtana 23, 35-310 Rzeszów. Następna to ul. Grunwaldzka 16 w centrum Rzeszowa. I oficjalny oddział Alior Bank Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów.

W tych punktach możesz założyć swoje konto bankowe, ale także wypłacić lub wpłacić pieniądze.

Gwarancja najniższej raty w Alior Bank

Czy słyszałeś już o Gwarancji najniższej raty w Aliorze? Bank deklaruje, że jeśli znajdziemy w jakimś banku niższą ratę kredytową (lepszą ofertę), to możemy przyjść do nich i powiedzieć aby obniżyli dla nas koszty kredytu. Niezależnie od tego czy potrzebujesz dużej kwoty rzędu kilku tysięcy złotych, czy może kilkuset złotych, warto porównać ofertę Aliora i sprawdzić czy spełnia Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto przyjść do placówki Aliora w Rzeszowie?

Ponieważ możesz zadać pracownikowi banku dowolne pytanie związane z ich ofertą. Dowiesz się z pierwszej ręki informacji na temat promocji i nowości, które są właśnie oferowane. Chcesz zacząć oszczędzać? Spróbuj dowiedzieć się od specjalistów jak możesz to zrobić. Chcesz zacząć inwestować? Możesz dowiedzieć się informacji o tym jak to rozpocząć, właśnie z pierwszej ręki od pracowników banku.

alior bankPożyczka w Aliorze przez internet

Dla tych bardziej leniwych mamy informację, że pożyczkę w Aliorze można także zaciągnąć przez internet. Nie musimy wychodzić z domu i niezależnie od tego czy mieszkamy w Rzeszowie, Krakowie czy Warszawie. Wystarczy wypełnić wniosek o pożyczkę i oczekiwać na kontakt od przedstawiciela banku. Jeśli pożyczka zostanie nam przyznana, otrzymamy pieniądze na konto bankowe. Wygodna i szybka forma, którą warto przetestować.

2 komentarze


  1. W ramach kampanii promocyjnej „Kredytu na Klik”, z której mogą korzystać dotychczasowi klienci banku, można otrzymać nie lada nagrody. Gwarantowaną nagrodą jest bon na zakupy w internetowym sklepie merlin.pl, istnieje też możliwość wygrania iPada.

    Odpowiedz

  2. Nie od dziś wiadomo, że banki chętnie udzielają kredytów gotówkowych emerytom. Stabilne dochody z nawet niewielkiego świadczenia, wypłacanego przez ZUS, dają gwarancję, że pożyczka zostanie spłacona. Co jakiś czas pojawiają się więc specjalne oferty, skierowane do seniorów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *