Meritum Bank w Rzeszowie

Meritum bank rzeszówMeritum Bank ICB S.A to pełna nazwa instytucji, wcześniej organizacja nosiła nazwę Bank Współpracy Europejskiej S.A.

Na polskim rynku funkcjonują od połowy 1990 roku realizując jak sami piszą: innowacyjny model biznesowy bankowości detalicznej nowej generacji.

Meritum Bank nie wydaje się być dużym bankiem komercyjnym, lecz ignorantem jest ktoś, kto nie brałby pod uwagę tego banku przy zaciąganiu kredytu, niezależnie od tego czy chodzi o kredyt na firmę, kredyt hipoteczny czy gotówkowy.

Poza ciekawą ofertą kredytową, Meritum Bank oferuje także prowadzenie konta osobistego, którego warunki wyglądają pokrótce tak:

 • darmowe prowadzenie
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • darmowa karta debetowa
 • darmowe przelewy internetowe

Oferta może nie nasuwa na myśl „ochów i achów”, ale j=est jak najbardziej rozsądna i co więcej, wydaje się być korzystna, a na tle innych banków wypada bardzo dobrze.

Pół miliona kredytu dla firm bez zabezpieczenia

Bank o którym mowa, deklaruje się pożyczyć (nawet nowym) firmą gotówkę w wysokości 500 ooo zł, bez zabezpieczeń majątkowych. Pożyczka może zostać rozbita na 120 miesięcy, a zatem jak nietrudno obliczyć, jest to 10 lat. Raty w takim zestawieniu będą wynosić około 5000 zł miesięcznie.

Lokata w Meritum

Jakby tego było mało, bank oferuje ciekawą lokatę z bardzo konkurencyjną ofertą:

 • oprocentowanie do 3,4%
 • Niska minimalna kwota lokaty od 1000 zł
 • lokatę zakładamy szybko i przez internet

Dodatkowo bank oferuje kilka ciekawych rozwiązań w kwestiach płatności międzynarodowych, a także kont walutowych.

Meritum Bank Rzeszów

W Rzeszowie udało się znaleźć tylko jedną placówkę Meritum Banku, przy ulicy Grunwaldzkiej (w centrum).

Pełny adres to ul. Grunwaldzka 26, Rzeszów
tel: (17) 862 30 62
Godziny otwarcia:
pn-pt: 9:00-17:00

Jednak placówka banku lub też jej brak, nie stanowią żadnego problemu. W przypadku większości operacji, możemy działać w 100% przez internet, natomiast w sprawie ważnych kwestii, możemy zatelefonować do placówki lub też umówić się z przedstawicielem, który będzie się w stanie z nami spotkać.

Tak więc, udanej współpracy z Meritum Bankiem

2 komentarze


 1. Kredyt online w Meritum Banku Rzeszów
  Meritum Bank rozszerzył swoją ofertę o kredyt gotówkowy on-line.
  Klient ma możliwość złożenia wniosku całkowicie przez Internet. Maksymalnie bank pożyczy nam 120 tysięcy złotych. Klienci, którzy przelewają wynagrodzenie na konto w Meritum Bank, kredyt do 10 tysięcy złotych mogą zaciągnąć bez dodatkowych dokumentów.

  Do otrzymania pożyczki wystarczy dochód netto 500 złotych. Maksymalny okres kredytowania to 96 miesięcy, czyli osiem lat. Standardowo bank nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń kredytu oraz nie wymaga poręczycieli.

  Odpowiedz

 2. Najważniejsze: proces kredytowy dostępny jest w 100 proc. on-line. Umowa podpisywana jest przez klienta kodem SMS lub tok enem. Bank podpisuje się bezpiecznym podpisem elektronicznym. Również dokumenty zaświadczające o wysokości i źródle dochodów bank akceptuje w formie elektronicznej.
  Aby skorzystać z oferty banku trzeba w nim posiadać rachunek osobisty z dostępem do bankowości elektronicznej.

  Warto pamiętać, że bank zastrzega sobie możliwość naliczenia opłaty za ustalenie aktualnego adresu kredytobiorcy w wysokości 50 zł.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *