Millenium Bank w Rzeszowie

millenium bank rzeszówMillenium Bank jest znany w naszym kraju głównie z reklam nastawionych na poważnego i poukładanego klienta. To jeden z banków, który nie poszedł w „wesołkowate” reklamy, które z natury mają być głupie i przekazywać minimum treści (a niestety tak robi coraz więcej banków). Między innymi dzięki takiej kampanii reklamowej, ta instytucja wybiła się na przestrzeni ostatni lat i jest rozpoznawalna wśród Polaków. Przyjrzyjmy się jej ofercie, a także sprawdźmy gdzie poszukiwać Millenium Bank w Rzeszowie.

Millenium Bank w Rzeszowie

1. Jeszcze nie tak dawno otwarta była placówka na ulicy Targowej 3, jednak ten obiekt został zamknięty na stałe.

2. Kolejną placówką jest budynek na ulicy Jana Matejki 16, czynny od 10 – 16.

3. Następna placówka znajduje się na ulicy Grunwaldzkiej 34 i funkcjonuje od 9 – 17.

4. I jeszcze jedna placówka na ulicy Piotra Bardowieckiego 2 (nie mamy informacji co do godzin otwarcia obiektu).

Poza tymi placówkami, możemy znaleźć także wielu niezależnych przedstawicieli i doradców, którzy mają w swojej ofercie produkty bankowe Millenium Bank. Możemy umówić się z nimi w Rzeszowie i skorzystać z ich oferty. Czasem warto, ponieważ dysponują oni zniżkami przyznanymi przez instytucje finansowe, zniżki to prowizje, które przedstawiciele naliczają sobie z tytułu polecania ich usług i sprzedaży. Jednak wieloletni sprzedawcy i przedstawiciele z sukcesami, mają jeszcze ciekawsze profity, które mogą się przełożyć na niższą cenę lub korzystniejsze warunki poszczególnych usług.

Oferta Millenium Bank

Jakie produkty i jakie usługi oferuje Millenium Bank w Rzeszowie a także przez internet.

Przede wszystkim różnorodność kont bankowych (dla osób prywatnych i dla firm), kilka rodzajów kredytów gotówkowych (w tym pożyczka konsolidacyjna).

Jeśli chodzi o warunki pożyczek gotówkowych, to te są niesamowicie korzystne, gdyż bank po spełnieniu pewnych warunków może zaoferować marżę już od 1% i oprocentowanie na poziomie 9,99%. Dodatkowo długi okres kredytowania do 7 lat. Poza tym znajdziemy w Millenium mnogość lokat, które w zależności od kwoty i czasu zainwestowania pieniędzy, mogą przynieść nam od 3 – 7%.

ubezpieczenia millenium banlPoza produktami finansowymi jakimi są kredyty i pożyczki, bank oferuje także ubezpieczenia. Różnorodność produktów ubezpieczeniowych jest naprawdę bardzo wysoka, gdyż te dotyczą zarówno kredytów ubezpieczeń samochodowych, jak i polis na życie.

Podsumowując

Millenium Bank proponuje ciekawą ofertę kredytu gotówkowego, ma bardzo różnorodną ofertę jeśli chodzi o inne pożyczki. Nie sposób wypisać wszystkie z nich. W Rzeszowie mamy kilka placówek Millenium Banku, dlatego każdy kto chciałby zaczerpnąć bardziej szczegółowych informacji, może się do nich udać i zapytać o dowolną kwestię. Ten bank jest oceniany bardzo dobrze wśród polskich rankingów, więc jak najbardziej warto skorzystać z jego oferty.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tym bankiem, możesz zostawić komentarz pod tym wpisem, a postaramy się jak najszybciej udzielić Ci konkretnej informacji na jego temat. Powodzenia!

Jeden komentarz


  1. Do 26 lipca 2015 roku Bank kusi klientów wakacyjną promocją kredytu gotówkowego. Bank reklamuje swój produkt jako wyjątkowo korzystny cenowo. Jakie są szczegóły oferty?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *