Sygma Bank Rzeszów – gdzie szukać

sygma_logoSygma Bank wielu z nas zna prawdopodobnie za sprawą reklamy w której to Sygma pomaga w zakupach. Wtedy można było odnieść wrażenie, że jest to instytucja nastawiona tylko na kredyty gotówkowe dla klientów robiących zakupy sprzętu RTV AGD.

Sygma Bank oferuje także inne kredyty gotówkowe

sygma bankObecnie ów bank oferuje znacznie więcej produktów bankowych, są to między  kredyty gotówkowe. Jak udało nam się sprawdzić na stronie internetowej banku https://www.sygmabank.pl/ zaciągając 1000 zł na okres 24 miesięcy, będziemy mieć ratę 55 zł 87 groszy i spłacimy 1340 zł 88 groszy, a zatem koszt 340,88 zł nie wydaje się aż tak duży w porównaniu do innych ofert pożyczkowych.

Sygma Bank Rzeszów, gdzie placówka

W poszukiwaniu rzeszowskiej placówki tego banku, niestety nie natrafiliśmy na takową w Rzeszowie. Dzieje się tak z dwóch powodów, pierwszy to fakt, że instytucja kieruje swoją działalność głównie na sektor internetu, a zatem udzielają pożyczek i kredytów głównie przez internet. Bank ma nieliczne placówki w największych miastach Polski w tym w Warszawie. Być może niebawem powstanie także punkt w Rzeszowie. Trzeba również pamiętać, że mamy do czynienia z organizacją stosunkowo młodą, gdyż bank ten działa na polskim rynku od niedawna. A zatem jeśli jesteś z Rzeszowa i interesuje Cię ich oferta, pozostaje Ci strona internetowa na której możesz sprawdzić ofertę, a także skorzystać z poszczególnych usług.

Usługi i produkty Sygma Bank w Polsce

Bank ten nastawiony jest głównie na współpracę ze sklepami tradycyjnymi, a zatem kupując coś na raty, będziemy mogli wziąć kredyt właśnie u nich. To pomoże zarówno przedsiębiorcom, którzy mogą łatwiej sprzedać dany produkt, jak i kupującemu, który to zadanie ma także ułatwione.

Poza kredytami, Sygma Bank oferuje ubezpieczenia, a są to między innymi:

– ubezpieczenia samochodowe,

– ubezpieczenia kredytowe,

– polisy na życie,

– ubezpieczenia dla firm.

Jak dowiadujemy się na stronie spółki, współpracują oni z wieloma światowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dlatego są w stanie zapewnić konkurencyjne warunki.

Podsumowanie

Choć Sygma Bank w Rzeszowie obecnie nie posiada swojej placówki, to nie znaczy że nie zmieni się to za kilka miesięcy lub lat. Jeśli chodzi o ofertę tego banku, to proponują oni ciekawe rozwiązania w zakresie kredytów gotówkowych, nastawionych głównie na zakup sprzętu RTV AGD. Współpracują z wieloma sieciami handlowymi i marketami w których możemy zaciągnąć u nich kredyt, kupując tym samym produkty i usługi na raty.

Jeden komentarz


  1. Podstawowe parametry kredytu gotówkowego to: możliwość uzyskania kredytu bez prowizji (jednak po spełnieniu określonego w regulaminie warunku), i możliwość uzyskania obniżonego oprocentowania. Niektóre grupy zawodowe (przedstawiciele tzw. wolnych zawodów, czyli lekarze, prawnicy, architekci, księgowi) mogą liczyć na wyjątkowo korzystne warunki – dla nich oprocentowanie zaczyna się od 12,5 proc. Standardowe oprocentowanie – dla osób nie wykonujących wolnych zawodów – jest o 2 punkty procentowe wyższe ( od 14,5 proc.). Jest oczywiście możliwość jego obniżenia (o 1,5 pkt. proc.) pod warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia (jest to równocześnie warunek skorzystania z zerowej prowizji).
    Każdy klient ma możliwość wyboru rodzaju oprocentowania (stałe lub zmienne), kredyt można spłacać w ratach równych lub malejących.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *